Dünyamız insanlık suçlarının işlendiği ve yaşanılmaz hale getirildiği gezegen haline gelmiştir. Filistin’de, Doğu Türkistan’da, Arakan’da insanlık suçu işlenmekte dünyanın gözü önünde soykırım yapılmaktadır. Bu suçları işleyenlerin yaptıkları yanlarına kalmaktadır. Müslüman milletler soykırıma uğramakta, siyonist yapı etkin kurum ve çevreler bu durumu teşvik etmektedir. Türkiye’nin “Uluslararası Savaş ve İnsan Hakları Suçları Araştırma Mahkemesi” kurmak, buna öncülük etmek hem tarihi sorumluluğunu taşımaktadır hem de dünya milletlerinin geçmişlerine bakıldığında “Savaş suçları araştırmaları mahkemesi” kurmak için en yakışan en yaraşan ülke Türkiye ve millet ise Türk milletidir.

Türkiye'de Uluslararası Savaş Suçları Araştırma Mahkemelerinin kurulması şarttır.

KASSAK Komisyonu tarafından hazırlanan ve Salih Kurt'un başkanlığında Hukuk Kurulu Başkanı Avukat Prof Dr Mustafa Kuran, Doç Dr Süleyman Akdemir ve birçok hukukçunun katkı sunduğu bu çalışma ile kurulması düşünülen bu mahkemenin tüm altyapısı tamamlanarak her şeyi hazır olan dosya Adalet Bakanı Sayın Yılmaz Tunç‘a teslim edilerek gerekli çalışmaların yapılacağının sözü alındığı KASSAK yetkililerince ifade edilmektedir.

Lahey’de bulunan Uluslararası Adalet Divanı Ceza Mahkemesi Siyonistlerin tesiri altında olduğundan maalesef Türk ve Müslümanlar adına ve lehlerine çıkarılacak hiçbir kararı yoktur ve olması da düşünülmemelidir. Bunun böyle olduğuna dair duyarsızlıkları her zaman yaşamaktayız. Bu boşluk, bu adaletsizlik ortadan kaldırmalı, bunun için USSAM acilen kurulmalı ve böylece dünyada haksızlığı, zulmü yapanın yanına kaldığı yer olmaktan çıkarılmalıdır. 

USSAM ismiyle kurulacak olan mahkeme adaleti, insanın haysiyetine uygun ve hukukun üstünlük prensibine tabi olarak yapılan savaş suçlarını, zulümleri, soykırımları, gaddarlığı ve haysiyetsizce Müslümanları öldürme hareketlerinin önüne geçecek tek mahkeme olacaktır. Türkiye Cumhuriyeti’nin bu mahkemeyi kurmaya gücü ve imkanları olduğuna inancımız tamdır.

Türkiye'de kurulacak olan Uluslararası Savaş Suçlarını Araştırma Mahkemesi için vatansever tüm hukukçular, aydınlar, akademisyenler buna taraftardırlar.

Bu çalışmalara ve kurulacak mahkemeye Müslüman ve Türk devletlerinin iş birliği ile Türkiye Cumhuriyeti'nin önderliğinde bu mahkemenin kurulmasının zamanı gelmiş ve geçmiştir. Dünyada sekiz milyara varan insana yapılan zulüm sona ermeli, gücü hak sebebi sayan zalim zihniyet gerekli cezaya çarptırılmalıdır. İki milyarı aşan nüfusu ile özellikle İslam topluluklarının buna acil ihtiyaçları vardır.

USSAM Hukuk Kurulu Başkanı Sayın Avukat Mustafa Kuran çağrıda bulunmakta ve şunları ifade etmektedir; 

“Bu aziz milletimiz her şeye layıktır ve dünyanın en büyük teşkilatı iki buçuk milyar insanla hak ve adalet adına, insanlık adına, vicdan ve merhamet adına ve hukukun üstünlük prensibine uygun bir mahkeme, bir savaş suçları araştırma mahkemesinin kurulması, elbette yerinde olacaktır. Bu hassasiyeti vatansever bir hukukçu olarak, Reis-i Cumhurumuz ve dünya lideri olan Sayın Recep Tayyip Erdoğan'dan ve Adalet Bakanı Sayın Yılmaz Tunç'tan bekliyoruz.”

Uluslararası Savaş Suçları Araştırma Mahkemesi Türkiye'de bir ilk ve insanlığın tüm beklentilerine cevap verebilecek bir mahkeme olacağına inancımız tamdır. 

Kurulması zaruret haline gelen USSAM milletimize ve dünyaya hayırlı olmasını temenni ederken hiç zaman kaybedilmemesi gerektiğini ifade etmek isteriz.

Bu çalışmaları dolayısı ile KASSAK  başkanı ve mensuplarına şükranlarımızı sunarız. Gazeteci yazar olarak KASSAK’da şahsen bulunmaktan ve hayra vesile olacak bu çalışmalardan iftihar duyduğumuzu belirtmek isterim.

Haydi Türkiye’m senden beklenen, sana yakışan dünyaya adaleti ve insanlığın değerlerinin nasıl korunması gerektiğini, hukukun üstünlüğünü ve adaletin nasıl olduğunu göstermendir. Yolun açık bahtın güzel olsun aziz vatanım ve aziz milletim.

Vesselam..

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.