2016 Yılında yayınlanan “İllüminatinin Hedefi İslam” adlı kitabımda Suud Kraliyet Ailesi’nin Yahudi olduğunu açıklamıştım.

Kral Faysal zamanında yaşayan bir Arap aydın, aileyi inceleyerek 1500 sayfalık bir kitap yazarak bu bilgilere yer vermişti. Dönemin Kralı 1970’lerde anılan kitabı toplattı ve yazarı da yakalatmak istedi. Ancak yazar İngiltere’ye kaçtı.

Fransız Yahudi Bankacı Jacguess Attali de bu konuyu “ Yahudiler, Dünya ve Para” kitabında açıkladı.

Suud ailesi petrolden gelen gelirleri kontrol ederken, Hac ve Umre ziyaretlerinden de büyük paralar kazanıyor. Peki İslam Dünyası’nda fakir ülkelere yardım yapıyorlar mı? Hayır yapmıyorlar. Bugün Arabistan’ın ABD’de 2 Trilyon Dolarlık gayrimenkulü ve nakit olarakta bankalarda 750 Milyar Dolar’ı bulunuyor.

Veliaht Selman’ın aldığı kararlar arasında, geleceğin kentinin inşa edilmesi, Mekke ve Kabe’yi rezidans ve gökdelenlerle doldurmak, şehri putperestlik dönemindeki gibi ticaret merkezi yapmak gibi planlar bulunuyor. Kâbe bugün gittikçe kapatılırken, İslam Dünyası’ndan kutsal topraklarda yapılanlar için herhangi bir tepki gelmiyor. Son rezalet ise İslam Dünyası’nda şaşkınlık yarattı.

Kutsal topraklarda seks festivali

Yediyüz bini aşkın Suudi genç, müzik, dans, seks, uyuşturucunun serbestçe döndüğü dört günlük festivale katıldı. İslamiyet'in çıkışından bu yana Arabistan yarımadasında ilk kez böyle bir etkinlik düzenlendi.

Suudi Arabistan hükümeti, 732.000 kız-erkek karışık gencin dört gün gece gündüz dans edip, serbestçe cinsel ilişkiye girebilecekleri özel 'VIP odaları' tahsis edilen bir müzik festivali düzenledi. Festivalde alkol ve uyuşturucu madde kullanıldığı da paylaşılmakta. Batılıların Suudi kızların ve erkeklerin tadına bakmak üzere Riyad'a geldiği bu müzik/seks etkinliğinde, Avrupalı yıldızlar ön plana geçti. Çılgın partilerin aranan ismi süperstar Fransız DJ David Guetta, Suud gençliğinin dört günlüğüne adeta ilahı oldu. Katılım için yaş sınırı 16 olarak belirlendi. Hac farizasına Covid-19 nedeniyle ziyarete izin vermeyen Suudi rejiminin, 732 bin katılımcılı bir festivale nasıl izin verdiği de tartışma konusu oldu.

Mukaddes topraklarda 732 bin kişi Satanist toplu ayinde

İngiliz istihbaratına yakınlığıyla bilinen, amcalarına işkence yapmasıyla, muhalif gazeteci Cemal Kaşıkçı'yı kıyma haline getirerek öldürmesiyle ünlü Suudi Arabistan'ın mutlak hakimi veliaht prensi, Arap yarımadasından İslamiyet’in adım adım silinmesi yönünde politikalarını sürdürmektedir. Bu doğrultuda 16 Aralık 2021'de Suudi başkenti Riyad'ın eteklerindeki çöl tarafında bulunan Banban'da yapılan seks/müzik festivali, adı iblis anlamındaki “beast” kelimesini içeren MDL-Beast firması tarafından düzenlendi. Anlamı ses fırtınası olan MDL-Beast Soundstorm festivalinde en önemli ayrıntı, 'eğlence' esnasında tanışan kadın ve erkeklerin serbest cinsel ilişkiye girebilecekleri kapalı 'VİP odaları' tahsis edilmesi.

Ateizm ve deizmin yaygınlaştığı ülkede 732 bin zengin çocuğunun bunları normal olarak kabullenmesi, önümüzdeki yılların İslam’dan uzaklaşma dönemi olacağına işaret ediyor. Dönüşüm içindeki ülkeye uyuşturucu Kıbrıs ve Lübnan üzerinden girerken, homoseksüellik de yeni sosyal sorunlar arasında. Afrika, Güney Asya ve Güneydoğu Asyalı hizmetçilere Müslüman bile olsalar tecavüzün doğal görüldüğü ve şikâyet edenlerin bazen idam edildiği krallık rejimi, bir yandan da Yemen'de açlık ve yokluk içindeki halkı 6 yıldır havadan bombardımanla bir soykırıma neden oluyor.

Rejim neyin peşinde?

Dört gün süren ve pazartesi günü biten MDL-Beast Soundstorm'a Suud elit kesiminin neredeyse bütün gençleri katıldı. Suudi Eğlence İdaresi başkanı Türki bin-Abdülmuhsin el-Şeyh, dört gün boyunca süren eğlencenin gençliği mutlu ettiğini belirterek, festivalin 2019'da ilk yapıldığı ama bu yıl yeni ve dev bir boyuta ulaştığını ifade etti.

Suudi Arabistan'ın fiili hükümdarı Veliaht Prens Selman, 2017'de İngiltere destekli bir darbede amcalarını tasfiye edip, Suudi ailesini devre dışı bırakıp tek hakim haline gelmişti. Bundan sonra petrol zengini ülkede ardı ardına 'reformlar' yağmaya başladı. MBS, bu etkinlik sayesinde bir yandan Batıya Suudi Arabistan'ın yakında dönüşüm geçireceği ve buraya yatırım yapmaları mesajını verirken, bir yandan ülke içindeki Vahabi ruhban sınıfa seslerini çıkarmamaları, Z kuşağının tamamen karşılarında olduğu mesajını vermekte.

Peygamberimizin Türbesi Hedefte  

Dünyayı ekonomik ve siyasi yönden gizli bir şekilde yöneten İlluminatinin tek hedefi kaldı. O’da sevgili Peygamberimiz Hz Muhammed’in Türbesini yıkmak ve mezarını kaldırmaktır.

Bu hedef 200 yıl önce ilk Vahabilerin, Osmanlı Padişahı 2. Mahmut zamanında ortaya çıkmaları ile sinsi bir plan şeklinde hazırlandı. 9 yıl boyunca süren isyanlardan sonra elebaşı olan Baba-Oğul yakalanarak İstanbul’a getirilip idam edildiler.

Bugün 3 dinin peygamberlerinin içinde mezarı bilinen sadece bizim peygamberimizdir. Hristiyanların rivayetine göre Hz İsa Gök’te, Hz Musa’nın mezarı ise bilinmiyor. O halde İslam’ın hedefte olması normal değil mi? Rezaletleri nereye kadar gidecek, izleyeceğiz.

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.